Ballina Etiketimet Teuta arifi

Etiketim: teuta arifi

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Teuta Arifi ja cka thote per pjesemarrjen ne Qeveri, vendimi fundit...

Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi, ka konfirmuar se BDI ka vendosur që të jetë pjesë e koalicionit qeveritar të udhëhequr nga LSDM-ja. Edhe programa...

Pas Izet Mexhitit, largohet edhe Teuta Arifi

Para do kohe nënkryetari i BDI-së, Izet Mexhiti duke falënderuar banorët e komunës Çair dha dorëheqje nga kreu i kësaj komune, duke thënë se...

Teuta Arifi në hall prej inspektorëve shtetëror

Komuna e Tetovës edhe sot ka qenë në shënjestër të inspektoratit. Për dallim nga ai i para dy javëve, sot në komunën e Tetovës...

Teuta Arifi: BDI nuk e përjashton mundësinë që me LSDM-në ta...

Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi në intervistën e emisionit “360°” ka theksuar se partia e saj nuk e përjashton mundësinë në të cilën qeveria...

Lëvizja BESA i çon selam Teuta Arifit: Mos u tallni…

Meqë kryetarja e Komunës së Tetovës vazhdon të sillet me indiferencë ndaj detyrimit për transport të nxënësve të shkollave të mesme të Tetovës, sot...

Arifi: Jugohromi filtrat, ose të mbyllet!

Unë si e para mes të barabartëve në qytetin tim, propozoj dhe qëndroj fuqishëm pas faktit që nëse nuk janë përmbushur kushtet dhe nuk...

LAJM I FUNDIT: Arrestohet shoferi i një funksionari të lartë të...

Para pak çastesh në qendër të Tetovës afër komunës së Tetovës nga Policia është arrestuar shoferi i kryetares së komunës së Tetovës Teuta Arifi. Arrestimi...

A janë paguar dëmshpërblimet? Komuna e Tetovës hesht për Shipkovicën

Komuna e Tetovës vazhdon të hesht edhe tre ditë pas deklaratës së ish kryeministrit Nikolla Gruevski, i cili gjatë vizitës së tij në Shipkovicë,...

Lajmet e fundit