Ballina Etiketimet Thaci dhe vucic

Etiketim: thaci dhe vucic

Kjo karikaturë e Vuçiçit me Thaçin po çmend serbët (FOTO)

Karikaturisti serb Predrag Koraksiç "Corax", fitues i çmimeve të ndryshme ndërkombëtare, në mesin e të cilëve edhe ai i "Komandantit të Legjionit të Nderit"...

Lajmet e fundit