Ballina Etiketimet Tiranes

Etiketim: tiranes

Gruevski: Rreziku i “Deklaratës së Tiranës” nuk ka kaluar

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski deklaroi ditën e sotme se rreziku i të ashtuquajturës “Deklaratës së Tiranës” nuk ka kaluar dhe se qytetarët duhet...

Lajmet e fundit