Ballina Etiketimet Valevitet

Etiketim: valevitet

Mungoi në inagurim, shqiptarët valëvisin flamurin në minaren e xhamisë

Banorët e Manastirit janë ngritur sot në mëngjes dhe kanë parë flamurin shqiptar të valëvitet në minaren e xhamisë “Hajdar Kadi”, e cila u...

Lajmet e fundit