Ballina Etiketimet Volvo makedonija

Etiketim: volvo makedonija

Luksi i automobilave mbërriti edhe në Maqedoni, Sedani më i ri...

Sedani më i ri Volvo S90, me elegancën e vet dhe me pamjen e përkryer, u promovua sot në sallonin Mi-Da Motors në Shkup....

Lajmet e fundit