Ballina Etiketimet Voten

Etiketim: voten

Mos shisni votën për 1.000 denarë

Qindra mesazhe kanë përfshirë rrjetet sociale që qytetarët të shfrytëzojnë votën e të lirë, pa presione dhe shantazhe. Një mesazh prej tyre ishte që...

Lajmet e fundit