Ballina Etiketimet Zeqirja ibrahimi

Etiketim: zeqirja ibrahimi

Ibrahimi: Besatarë, kujdes me gjuhën e komunikimit!

Deputeti i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, në një postim të tij porosit aktivistët e Lëvizjes BESA që të kenë kujdes me gjuhën e komunikimit....

Ibrahimi i Besës sqaron shpifjen dhe mejgullnajën e eksponentëve të BDI-së:...

Zeqirja Ibrahimi, nënkryetari i Lëvizjes BESA, ekskluzivisht për InfoShqip sqaron dhe qartëson shpifjet dhe akuzat e hedhura nga eksponentë të BDI-së mbi votimin e...

Ibrahimi i Besës në seancën e parë parlamentare: Paregullsi në përkthimet...

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirja Ibrahimi, në fjalimin e tij të mbajtur në seancën konstituive në Kuvendin e Maqedonisë në Shkup, ka paraqitur paregullsi...

Mesazhi i Zekës pasi u bë deputet

Pasi ka siguruar një mandat deputeti, Zeqirija Ibrahimi i BESËS në Maqedoni, ka zgjedhur t’i përcjellë një mesazh opinionit, padyshim falenderues. Por interesant në fjalët...

Ibrahimi: O Ali Ahmeti, a je hiq burrë, apo jo? (VIDEO)

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Zeqirija Ibrahimi, ka kritikuar ashpër, siç tha ai, metodat enveriste të BDI-së që përmes presionit dhe shantazheve t’i fitojë zgjedhjet....

‘E përshëndesim koalicionin LR PDSH-UNITETI dhe i themi JO përgjithmonë Menduh...

LR PDSH, UNITETI dhe RDK-ja e Vesel Memedit kanë lidhur një koalicion parazgjedhor ku do të paraqiten bashkë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që...

Zeqirija IBRAHIMI: Ridefinimi do ta shpëtojë shtetin nga shkatërrimi

Gjithë kohës shteti ruhet prej shqiptarëve, dhe politikanët maqedonas, deklarojnë se ‘ne i duam shqiptarët’, kjo është e papranueshme, vlerëson nënkryetari i Lëvizjes BESA,...

Lajmet e fundit