“Të dua në finale”, vajza e Maestros habit me banorët që pëlqen në “BBVA”

Armaldo Kllogjeri i ka surprizuar të gjithë banorët dhe publikun me këngën e tij më të re. Ai ka bërë një kërkesë te Vëllai i Madh që të bëjë një këngë dedikuar grave me rastin e 8 Marsit.

Por sonte nuk ishte vetëm ai që surprizoi publikun, por edhe ai mori një dhuratë nga Vëllai i Madh. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri hyri vajza e tij, e cila i tha se e donte në finale.

Unë të dua ty në finale, po bëj lojën tënde”, i tha e bija, teksa Maestro i premtoi se do të shkonte në finalen e madhe.

Por jo vetëm kaq, pasi në një moment Armaldo e pyeti vajzën se kë nga banorët pëlqente ajo. E bija e tij tha: “Teta Olta dhe xhaxhi Luizi”.

Maestro i thirri të dy banorët që të takojnë vajzën e tij dhe ata shkuan menjëherë dhe e përqafuan të voglën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu