Të veshur me rozë, Donaldi dhe Bora shkëlqejnë në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Donald Veshaj dhe Bora Zemani zgjodhën të kombinoheshin, ndërsa ishin të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës. Çifti organizuan një dasmë magjike në bregdet në jug të Shqipërisë.

Eventi ka qenë i mbushur me yje dhe personazhe të njohur përfshirë Bora Zemanin, Donald Veshajn, Romeo Veshajn, Ermal Fejzullahun, Ariana Fejzullahun, Luiz Ejllin apo Kiara Titon.

Moderatorja e njohur veshi një fustan të gjatë saten teksa prezantuesi zgjodhi një kostum rozë të hapur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu