Tronditet Maqedonia, vdes gruaja e cila u përdhunua nga i biri

Policia ka informuar se dje ka humbur jetën 75-vjeçarja S.T. nga Strumucia e cili ishte përdhunuar nga biri i saj. Kundër djalit S.T (48) është ngritur kallëzim penal për veprën penale “gjakderdhje familjare”.

Trupi i të ndjerës është dorëzuar për obduksion.

Sipas informacioneve nga policia nëna dhe djali kanë jetuar së bashku, ajo ka qenë e sëmurë, ndërsa S.T në momentin që e ka përdhunuar atë ka qenë në gjendje të dehur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu