U përfolën për krizë në çift, Kiara dhe Luizi futen live në Instagram, rekord ndjekësish

Teksa po përflitet gjerësisht në rrjet për një ftohje të marrdhënies mes Kiarës dhe Luizit pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, gjerat nuk janë ashtu siç duket. Mbrëmjen e sotme çifti ka dal live në Instagram dhe kanë rikonfirmuar se gjithçka po shkon “vaj”.

Ndërkohë që kanë folur me fansat e tyre dhe kanë treguar se si po vijon raporti por dhe planet për të ardhmen çifti ka shkëmbyer një puthje pasionante.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë ndjekësit e videos live të komentonin pozitivisht për dyshen. Ishin më shumë se 102 mijë persona që po i ndiqnin live.

Kujtojmë se gjatë rrugëtimit të saj Kiara është përfolur shpesh se qendron për interes me Luizin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu