Ua ka kaluar të gjithëve, Luizi thyen një tjetër rekord të madh

Popullariteti i Luizit vazhdon të rritet nga dita në ditë. Kur u bë pjesë e “Big Brother VIP” ai sapo e kishte hapur një llogari në Instagram, ndërsa sot numëron një numër të madh ndjekësish.

Luizi ka arritur 560 mijë ndjekës, duke ia kaluar dhe Kiarës (548 mijë). Këngëtari ka thyer rekorde të jashtëzakonshme pasi rrugëtimi i tij nisi nga zeroja.

Publiku po i jep një mbështetje të madhe dhe duket se për shumicën ai shihet si fituesi i Big Brother VIP.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu