“Vajzat e Kosovës janë të mira deri sa hapin gojën”, përplasen Nita dhe Bledi Mane

“Vajzat e Kosovës janë të mira deri sa flasin …”, përplasen Nita dhe Bledi Mane. Nita Latifi ka folur për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP”, teksa ka komentuar dhe një deklaratë të bujshme të Bledi Manes për vajzat e Kosovës.

E ftuar në emisionin “E Diell”, Nita është shprehur tepër e zhgënjyer nga kjo deklaratë, teksa ka thënë se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së BBVIP. Ajo tha se martesa që u bë brenda shtëpisë ishte lojë dhe mes tyre nuk ka asgjë.

“Se kam dit që i ka sharrë femrat e Kosovës. Unë nuk e njihja atë më parë. Bledi, ah more Bled. Unë nuk e dija çka thënë më parë, kush ishte. Pëlqimin për mua e kishte në kuadër të lojës. U afrua për muhabet, qasje për romancë. U zhgënjeva prej tij, për faktin që kishte dalë jashtë dhe kishte thënë po të pres. Ne nuk jemi asgjë. Në dasmë zgjodha dikë që kisha të afërt aty brenda po kaq. Po ta dija që i kishte sharë çikat e Kosovës.”- tha Nita.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu