Vajzat e ngacmojnë Luizin në rrugë, ai bën reagimin epik (VIDEO)

Luiz Ejlli eshte personi i cili eshte kthyer ne fenomen ku ka me shume se kater muaj qe mediat dhe gjithe publiku flasin per te.

Qe kur u be pjese e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor ai fitoi zemrat e publikut dite pas dite duke u bere banori i preferuar.

Ai ka fituar kete loje ku te shtunen edhe u shpall fitues, ndersa kur doli e pa famen e madhe qe ka krijuar jashte.

Padyshim, mes fansave te shumta jane edhe vajzat qe perpos karakterit e pelqejne Luizin edhe per bukurine fizike.

Sot, Luizi ishte duke shkuar ne vendlindjen e tij ne Shkoder ndersa disa vajza pasi e pane duke kaluar me veture i thane disa fjale te bukura.

Luizi i eshte pergjigjur duke qeshur derisa ato e kane filmuar./InfoKosova

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu