Vedati thotë se “Ferizaj është ekonomia e dytë më e madhe pas Prishtinës” (VIDEO)

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati në një bisedë që kishte me Mbresën, Brunon dhe Gresën, ka folur rreth ekonomisë së qytetit të Ferizajt. Kësisoj, aktori ka thënë se kur në pyetje vihet ekonomia, Ferizaj është qyteti i parë që pozicionohet në listë pas kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.

Ferizaj është ekonomia e dytë pas Prishtinës. Vetëm babë e nënë s’mund t’i gjesh aty, nuk ka prodhim ose send që nuk e ka”, ka thënë ai pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu