Vërzivolli i Besës: Portalet e BDI-së në pamundësi për të demantuar deklaratat zyrtare të Besës meren me komente në facebook

Kryetari i Lëvizjes Besa – dega dibër, Emin Vërzivolli, ka reaguar lidhur me disa shkrime që janë publikuar nga portale të afërta me BDI-në, ku kinse demantojnë degën e Dibrës për deklarata që nuk janë bërë nga kjo e fundit, transmeton InfoShqip.

Përmes një shkrimi të tij në facebook, ai u drejtohet portaleve në fjalë duke bërë një sqarim për opinionin, se qëndrimet e Besës shpalosen nga organe zyrtare të saj për informim, dhe me deklarata zyrtare, dhe në pamundësi për të demantuar një të tillë, ata mundohen të ‘gjuajnë’ komente apo statuse në facebook.

Më poshtë do e ndiqni të plotë deklaratën e kreut të Lëvizjes Besa – dega Dibër.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu