Vetëm një ditë pas finales, Kejsi me fjalët më të bukura konfirmon ribashkimin me Stresin

Stresi mbrëmë është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova. Ai vazhdimisht brenda shtëpisë e ka përmendur se dëshiron të ribashkohet me ish-gruan e tij, Kejsin.

E duket se një gjë të tillë e mori mbrëmë pas finales, përcjell ORAinfo.

Kejsi e ka mbështetur Stresin përmes postimeve në Instagram, që nënkupton një ribashkim.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, është shprehur Kejsi për Stresin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu