Videoja bëhet virale në rrjet, zbulohet kush do të jenë katër finalistët e “BBVA”

Big Brother VIP është fenomeni që ka “pushtuar” gjithë publikun. Shumë dyshime ka se cilët do të jenë 4 finalistët. Mirëpo ditën e sotme në rrjet po qarkullon një video ku thuhet se katër finalistët do të jenë: Luizi, Bledi, Dea dhe Kristi.

Nuk dihet nëse është një burim zyrtar apo thjeshtë mendime qytetarësh.

Gjithashtu finalja është në 6 maj dhe deri atëherë situatat mund të kenë ndryshuar.

VIDEO:

@gentianfrasheri# e sigurt qe kta shkojn ne finale

♬ Stanga (Original Mix) – Sagi Abitbul & Guy Haliva


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu