Vihen në siklet nga prezenca e Sabianit në “BBVA”, ja çfarë zgjidhje kanë gjetur Kristi dhe Keisi për të komunikuar (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Sabiani, u rifut sërish në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Ai hyri të shtunën (4 mars) dhe duket se kishte një qëllim pasi vajza e tij, Keisi Medini, ndodhet brenda dhe se nuk i kanë pëlqyer disa situata që ndodhën.

Sabiani siç ka deklaruar nuk është dakord me lidhjen e të bijës me banorin Krist Aliaj. Ndërsa çifti po vihen në siklet në prani të tij, ata kanë zgjedhur mënyra të tjera për të komunikuar.

Ditën e sotme kanë qenë duke qëndruar në oborr dhe është parë se të njëjtit kanë komunikuar me shenja.

Kjo mbase kanë një respekt për Sabianin dhe Kristi nuk do që të dalë keq para tij.

Nga ana tjetër, Keisi u shpreh se nëse eliminohet të martën Kristi, do të largohet edhe ajo bashkë me të atin.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu