Vuçiq në orën 20:00 në konferncë për media për grupin terrorist që sulmoi Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, do të mbajë konferencë për media në orën 20:00 e ku do të flasë për grupin terrorist që ka sulmuar sot Kosovën, duke lënë të vdekur një polic dhe duke palgosur dy të tjerë.

Më herët ishte anuluar konferenca për media e drejtorit të të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në Qeverinë serbe e paralajmëruar në orën 14:00.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu