Zarf i zi! Ky është ultimatumi i “Big Brother” për Luizin

Një zarf i zi hyri në shtëpi, për dhunën e përdorur në shtëpi si dhe për situatën e agravuar mes Luizit dhe Kiarës.

“Që nga ky moment askush nuk mund të thyejë më rregullat. Askush nuk mund të shkelë më të drejtat e njeriut. Ky është ultimatum final. Ky është paralajmërimi i fundit i Big Brother për çdo banor.”, thuhej në zarfin e zi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu