Zbulohet dhurata e madhe që do të marrë Luiz Ejlli nga fansi i tij

Një video po qarkullon në rrjet për banorin më të përfolur Luiz Ejllin. Një video ku duket se këngëtari pas mbarimit të “BBVA” e pret një surprizë shumë e bukur nga fansi i tij.

Bëhet fjalë për një makinë BMV. Por, gjithsesi duhet të presim dhe pak ditë të shohim si do të ecin gjërat.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu