Zbulohet e vërteta e fotos virale të Messi-t dhe Ronaldo-s

Prej dekadash, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë përballur në fushën e blertë dhe janë konsideruar si rivalët më të mëdhenjë të epokës së tyre.

Por ka qenë marka luksoze Louis Vuitton që i ka bërë bashkë përtej futbollit, në një ndeshje shahu.

Megjithatë, pasi foto theu rrjetin dhe bëri xhiron e botës, një hipotezë ka dalë në pah. Messi dhe Ronaldo nuk janë takuar kurrë për të bërë atë foto por është bërë montazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Louis Vuitton (@louisvuitton)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu