Zbulohet se ka bërë veprime të türpshmè ndaj Kiarës, po kërkohet përjashtimi i Qetësorit nga ‘Big Brother’

Qetsor Ferrunaj, fitues i edicionit të dytë të ”Big Brother Albania”, u rikthye në këtë format “Vip” me synimin për të triumfuar sërish.

Që nga hyrja e tij ka habitur me veprimet e tij, pa kaluar 24 orë nga hyrja e tij në këtë program, ai bëri dush duke u zhveshur nudo para kamerave.

Një tjetër veprim i tij nuk është pranuar nga audienca e këtij formati. Derisa ishin duke festuar të gjithë banorët, Qetsori bën veprimin e turpshëm ndaj Kiarës, kthehet dhe e shikon nga prapa.

Nuk dihet nëse produksioni do të dërgojë ndonjë zarf të zi në shtëpi, pasi në rrjete sociale kërkohet përjashtimi i Qetsorit.

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar me njëri-tjetrin mëngjesin e kësaj të mërkure. Këngëtari ishte duke pastruar në kuzhinë, kur ish-fituesi i “Big Brother 2” i tha të bëjë ndonjë punë se është në nominim. Luizi nuk ia kurseu përgjigjen dhe me ironi i tha: “Jam i rre zikuar, më dridhen duart”.Luizi: Duken sikur më hanë kur lënë pa larë

Qetsori: Ja dhe pak, do të çohet ndonjëri nga këta që janë në nominim, se harrova se je dhe ti në nominim. Pastroi të gjitha, bëji xham. Luizi: Këtë herë ngaqë jam shumë i rr ezikuar, janë duke mu dridhur duart, kam frikë se mos i thyej. Qetsori: Po nuk bëre të pamundurën, ike në Tiranë.Luizi: Këtë herë kam fr ikë se nuk e përballoj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu