Zbulohet sherri i Kiarës dhe Arbërit në prapaskenë, ish-banori tregon çfarë ndodhi gjatë publicitetit

Zbulohet sherri i Kiarës dhe Arbërit në prapaskenë, ish-banori tregon çfarë ndodhi gjatë publicitetit

Ish-konkurrenti i Big Brother Vip Albania, Shpat Kërleshi ka zbuluar një sherr në prapaskenë mes Kiarës dhe Arbër Hajdarit pas eliminimit të moderatores.

Ai deklaroi në ‘Glamour Zone’ se Kiara ka debatuar vazhdimisht me Arbër Hajdarin në momentin kur është dhënë publicitet në spektakël.

“Kur Kiara doli nga shtëpia, dhe vinte në studio ajo debatonte shumë me opinionistin Arbër Hajdari. Kam rastisur disa herë gjatë debateve të tyre të ashpra gjatë publicitetit”, tha Shpati.

Ai tha se sherret mes tyre kanë qenë vazhdimisht për ngjarjet që kanë ndodhur në BBV. “Për tema të ndryshme sa i përket Big Brother VIP. Ata kishin kendvështrime të ndryshme nga njëri-tjetri për lojën”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu