Zhaklina lë “pa fjalë” Luizin: Më dashuron mua apo Kiarën

Pas eleminimit të Efit nga “Big Brother VIP”, ndërkohë që Kristi dhe Luizi do të përballen me njëri-tjetrin për fitoren. “Sërish dy çuna në finale e, si ka mundësi?”, tha Arbana.

“A thua u mërzit Zhaku?”, u shpreh Luizi me humor.

Opinionistja iu përgjigj duke i thënë: Më ke përmendur aq shumë këto ditë sa dyshoj a më do mua apo Kiarën.

Nga ana tjetër Luizi i tha se pavarësisht të gjithave i vlerëson fjalët dhe kritikat e saj, pasi kjo është loja dhe ajo ka bërë detyrën e saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu