Zhurma e madhe jashtë, situata e pazakontë që u përballen banorët e BBV sonte

Përveç debateve të shumta dhe përballjeve me njëri-tjetrin, banorët sonte e kanë patur më të vështirë spektaklin për një arsye tjetër.

Kanë qenë kushtet atmosferike që e kanë bërë më të komplikuar mbrëmjen e sotme.

Edhe vetë moderatorja Arbana Osmani e ka vënë në dukje këtë deatj, pasi zhurma e shkaktuar ka bezdisur edhe teleshikuesit të cilët kanë patur të vështirë të dëgjojnë qartë banorët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu