Afrim Gashi: Unë e themelova Lëvizjen Besa, disa individë e vodhën (VIDEO)

“Unë nuk kam problem me Levizjen BESA sepse unë e kam themeluar atë parti dhe shumica e anatëraëve votuesve të asaj parie janë shokët e mi.

Aty janë 4-5 individë që e kanë vjedhë vulën tonë thjesht kanë bërë kontra bandë. Ato janë një lloj pengese kisha thënë, por jo emri jo votuesit e asaj partie” tha lideri i Alternativës, Afrim Gashi në emisionin ‘Studio e hapur’ TV SHENJA.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu