Ali Ahmeti po vjen në Çair! Mexhiti: Është tubim i “artanistave”

Të hënën në sallën “Shaban Tërstena” në Çair, në orën 19:00, BDI do të mbajë tubim i cili do të kulmojë me fjalimin e kreut të integristëve AliAhmeti, mëson TV21.

Por a do të marrë pjesë grupi i zjarrit në tubimin e BDI-së? TV21 kontaktoi me Izet Mexhitin, i cili tha se nuk i ka ftuar askush dhe se është tubim i mbështetësve të Artan Grubit.

“Nuk jemi të ftuar. Është tubim i artanistave. E terrorizuan administratën publike dhe shtetërore, u shkojnë lista me kërcënime se kush do të marrë pjesë. Nga të gjitha qytetet do të barten, gjithandej”, tha Mexhiti në një përgjigje me shkrim për TV21.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu