Ali Maksuti: Lëvizja Besa shumë qarqeve ua trazoi gurët në veshka

Drejtori i Departamentit të Ekonomisë në Lëvizjen Besa,Ali Maksuti shprehet se Lëvizja Besa shumë qarqeve ua ka prishur rehatinë duke ua trazuar gurët në veshka, sepse tij duke ua pastrojë gurët në veshka edhe dalëngadalë do tu kalojë dhimbja, transmeton InfoShqip.com

“Levizja Besa u’a ka trazuar shume qarqeve gurezit ne veshke ! Ani , ka dhimbje dhe piskama prej dhimbjeve, ama do te ua pastroj edhe ato guraleca dhe per nje kohe do ju kaloje dhimbja.”, u shpreh Maksuti./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu