ASH e Selës: Absurde të ketë rivotim në fshatin e Bilall Kasamit kur ata kanë fituar!

Pas vendimit të KSHZ-së për rivotim në komunën e Zhelinës gjegjësisht në fshatin Llërcë, ka reaguar Aleanca për Shqiptarët, krahu i Selës.

Postimi plotë:

“Fronti Europian: Vlen dhe eksponentët e tyre në rrjete sociale akuzojnë banorët e Llërcës për vjedhje votash.
Rezultati në atë vendvotim me numër 2101 është në favor të tyre dhe ankesa parashtrojnë aty ku kanë fituar, absurde!
Marrëveshje joligjore dhe antidemokratike politike midis partive politike në Komisionin Shtetëror Zgjedhor po del në sheh dhe po zbatohet siç e paralajmëruam tre ditë me rradhë.”
thuhet në reagimin e ASH-së./Top24


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu