Avioni Romë-Tiranë pëson defekt, në bord edhe Aleksandër Frangaj e Samir Mane

Avioni i linjës Romë-Tiranë i orës 15.45 është kthyer me urgjencë në Romë pak minuta pas ngritjes.

Nga informacionet paraprake bëhet fjalë për një defekt teknik.
Në bordin e tij ishin 170 pasagjerë shqiptarë.

Mes tyre në biznes klas kanë qenë edhe Aleksandër Frangaj dhe Samir Mane me familjet, raportojnë burime.

Avioni u ul pa probleme duke marrë duartrokitjen e pasagjerëve./Albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu