Bes Kallaku jep puthje në buzë modeles derisa është në prag të divorcit me Xhensilen

Bes Kallaku kohës së fundit është përfolur mjaftë shumë në mediat rozë, për arsye të ndarjes me Xhensilën.

Disa orë me parë Besi ka publikuar projektin e rij muzikorë me Eli Malaj, ku ndjekësit kanë venë re një detaj, shkruan “Kosovarja”.

Në videoklip shihet një skenë romantike mes Besit dhe modeles.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu