Bie bora e parë në Maqedoni, ja pamjet (VIDEO)

Moti i sotëm i ftohtë solli edhe borën e parë nga një pjesë në malet në të gjithë Maqedoninë. Kjo u njoftua nga Instituti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, shkruan TS.

Kështu, bora e parë ra këtë pasdite në Mavrovë, Nizhopole dhe Pelister. Në vendet e ulëta pritet reshje të dobëta të shiut. Parashikimi për nesër është gjithashtu mot i ftohtë, me erë të lehtë deri në mesatare nga veriu.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu