Bilall Kasami duke ndjekur ndeshjen Shkëndija-Genti

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me anëtarë të partisë së tij ndoqën ndeshjen që po zhvillohej në arenën “Philip II”, në Shkup.

Ndeshja u zhvillua në mes Shkëndijës dhe Genti dhe rezultati përfundoi 0-2. /TetovaSot


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu