BMW F85 X5M nga IND Distribution (FOTO)

IND Distribution ka përdorur magjinë e tyre për të përmirësuar dukjen e BMW X5 M.
Ky model special vjen me ngjyrë të zezë metalike Safir, transmeton Express. Tubat e shkarkimit janë Eisenmann dhe i japin një pamje të bukur sportive.

Motori në këtë model është 4.4-litër V8 TwinPower Turbo me 575kf. Përshpejtimin nga 0-100km/h e arrin për 4 sekonda dhe shpejtësi maksimale të kufizuar elektronikisht në 250km/h.

1 2 3 4 5 6 7 8


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu