Çmendet Chelsea, Hazardit i ofron 750.000 euro në javë

Chelsea po mundohet që t’i mbyshë mendjen yllit të tyre, Eden Hazard që të rinovojë kontratën.

Siç raportoshin mediat sot thuhej se Blutë e Londrës do t’i ofrojnë një kontratë të re me vlerë rreth 750.000 € në javë.

Kështu që ditën e ardhshme do të jenë vendimtare mes belgut dhe klubit londinez. /albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here