CR7 sërish me probleme

Disa akuza të reja në lidhje me superyllin e Juventusit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldon, janë zbuluar së fundmi.

Jasmine Lennard, e cila sipas gazetës ‘Marca’ ka qenë një e dashur e Ronaldos, ka bërë disa akuza të rënda drejtë 33-vjeçarit në llogarinë e saj në Twitter duke e akuzuar lojtarin për kërcënimin e saj se do “t’ia pres trupin” dhe do t’ia “hedh në lumë”.

https://twitter.com/Jasminelennard/status/1082703664299630592?

Përmes disa postimeve të shumta në llogarinë e saj në Twitter, Lennard akuzon atë për të qenurit një “gënjeshtar” dhe një “psikopat”

https://twitter.com/Jasminelennard/status/1082701781644308484?

Këto akuza nga Lennard vijnë vetëm disa muaj pasi futbollisti ishte akuzuar për përdhurimin e një gruaje me emrin Kathryn Mayorga, diçka që u zbulua fillimisht nga gazeta gjermane ‘Der Spiegel’.

Lajmet në lidhje me këto pretendime nga Lennard janë vërtetë të rënda, veçanërisht nëse vërtetohen se kanë substancë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu