Dehari dhe Lika takohen në Tetovë?

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot në Tetovë është takuar me ish zv/kryeministrin Hazbi Lika.
“Pak muhabet me Qelën!” ka shkruar Dehari që nuk dihet ende se çka kanë biseduar.

Nga ana tjteër në BDI vazhdon të ketë përplasje mes “Grupit të Musës” dhe Ali Ahmetit që të dy grupet vazhdojnë të mbajnë tubime me qytetarët dhe simpatizuesit e BDI-së.

Vlen të thekësohet se Fatmir Limani në mbështetje të Musa Xhaferit në zgjedhjet e fundit për Kërçovën doli kundër Fatmir Deharit në bashkëpunim me VMRO-në për ta rrëzuar ikonën shqiptare të Uskanës dhe për të rrëzuar dinjitetin e Ali Ahmetit në vendlindjen e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu