Duraku, Zekollit: Katër vjet ke ushqyer familjen me rrogat e po këtyre hulliganëve dhe budallenjë

sh-zëdhënësi i qeverisë nga Bashkimi Demokratik për Integrim, Shefik Duraku, pas deklaratës të ish-ambasadorit Arsim Zekolli, Duraku rikujton Zekollin se si këta budallenjë e huliganë e bënë katër vjet ambasador duke ushqyer femijët e tij.

Më poshtë deklarata e plotë të Ish-zëdhënësit të BDI-së Shefi Duraku

“Keta huliganat te bene ambasador (kater vjet ke ushqyer familjen me rrogene qe ta kan siguru huliganet) dhe logjikisht i bie qe ti te kesh qene perfaqsues i huliganeve,logjikisht i bie qe shumica e shqiptareve na qenkan huligan,po ti kujt i takon,kush pot ushqen tash?

Mos le nam se ste ka hije,dukesh qe je ne moshe dhe mos na bej te dyshojm ne gjendjen tuaj psiqike. Nuk po dua te mbroj askend se nuk jam avokat i askujt por thjesht po mbroj logjikshmerin e te menduarit.”, ka shkruar Shefik Duraku.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu