E ngacmojnë se nuk “di të lexojë”, ja problemi shëndetësor që kanë dy vëllezërit Veshaj (VIDEO)

Romeo është ngacmuar dhe akuzuar nga disa banorë për faktin se nuk di të lexojë rrjedhshºm gjuhën shqipe. Por kjo gjë mesa duket paska një tjetër të vërtetë.

Në një episod të “Më lër të flas” para disa kohës Romeo dhe Donaldi kanë treguar një histori të fëmijërisë së tyre, ku një granat është hedhur afër shtëpisë dhe ka qenë një moment i vështirë për ta, pasi kaluan në temperaturë të lartë,e cila u la pasoja me shikimin.

VIDEO

@maskimail #bigbrothervipalbania #romeoveshaj #melerteflas #bigfamily #viralalbania #tiktokalbania #arberhajdari #orinebiaj #ledionlico #zhuldeda #rozalati #meritonmjekiqi #dhomarrefimit #rozalati #ermalmamaqi #donaldveshaj #heidibaci ♬ original sound – Black & White


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu