E papritur: Xhensila futet sonte në ‘Ferma VIP’

‘Ferma VIP’ është reality show që ka bërë pjesë personazhe të njohur shqiptarë, të cilët do duhet të jetojnë së bashku në një fermë si dhe të kujdesen për kafshët. Nën moderimin e Fjoralba Ponarit dhe Bes Kallakut, ky format ka arritur të pëlqehet e të ndiqet shumë nga publiku.

Pas rikthimit të Dijonis Bibës, burimet bëjnë të ditur se një tjetër emër pritet t’i bashkohet skuadrës së fermerëve.

Bëhet fjalë për Xhensila Peren, modelen dhe njëkohësisht ish-banoren e ‘Big Brother’.

Hyrja e saj vjen në një pikë të lojës ku fermerët kanë krijuar terrenin e tyre, por mbetet të shihet sesi do të përshtatet me to dhe me lojën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu