E turpshme, sulmohet futbollisti Liridon Fetahaj, mbetet i shtrirë në fushë

Futbollisti i Suharekës, Liridon Fetahaj ka mbetur i shtrirë në fushë.

Ai është sulmuar nga disa tifozë të Istogut, shkruan Indeksonline.

Ndeshja në mes të Istogut dhe Suharekës përfundoi pa fitues, 1-1.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu