Edhe Elita Masha në tubimin e Musa Xhaferit me rininë (FOTO)

Ditën e sotshme i ashtuquajturi “grupi i zjarrit” në BDI, ka mbajtur tubim me rininë e rajonit të Shkupit në sallën e Teatrit Kombëtar. Tubimi në fjalë u thirr ditën e djeshme nga Izet Mexhiti.

Gjatë tubimit me rininë në sallën e Teatrit Kombëtar u vërejt edhe ish drejtoresha e shkollës Willson e cila disa vite mëparë aderoi në BDI dhe u bë aktiviste e kësaj partie.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu