Emocionuese, Xhaxhai nga Hasanbegu: Nuk e kam ditur a jam i gjallë apo i vdekur (VIDEO)

“ Në kohën kur filloj të përkeqësohet gjendja isha në rrugë duke kaluar për ti ardhur në ndihmë familjes , por për një moment më morri uji dhe nuk më la të ik as andej e as ktej më dërgoi tek kulmi i shtëpisë së komshiut. Mes lotëve para kamerës ai thotë se ka qëndruar plot katër orë në atë gjendje dhe nuk ka pasur asnjë informacion se familja e ti janë të gjallë apo të vdekur “ tha për gazetën “LAJM” Avni Sahiti , xhaxhai i cili ka përfunduar i lënduar nga vërshimet .

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu