Finalist por jo fitues, Donaldi poston foton e parë me Romeon pas BBV

Donaldi ka postuar foton e parë me binjakun e tij Romeon pasi përfundimit të “Big Brother Vip” ku aktori doli finalist i tretë por jo fitues!

Kujtojmë se Romeo që prej përfundimit të edicionit të tretë të BBV nuk ka pranuar të marrë pjesë në studio televizive në TCH dhe duket se ka mbetur i zhgënjyer nga fakti që nuk u zgjodh ai fitues i këtij formati. Madje përflitet se mes tij dhe produksionit, përfshirë këtu prezantuesin, Ledion Liço, Sara dhe Lori Hoxha ka hatërmbetje. Në rrjet nuk kanë munguar thumbat mes tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu