Gordana Jankulloska arriti në zyrat e Prokurorisë Speciale Publike

Ish ministrja e punëve të brendshme, Gordana Jankulloska arriti në zyrat e Prokurorisë Speciale Publike ku pritet që të rrëfehet para prokurorëve, transmeton InfoShqip.com.
Jankulloska është e dyshuar në rastet “Fortesa” dhe “Titanik”./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu