Granit Xhaka tregon anën e shqiptarit me Grealish, e tërheq për “xhiro” lojtarin e Manchester City (VIDEO)

Arsenali e ka humbur rrugën e titullit kampion. Manchester City arriti ta mposhte me shifrat 4-1 dhe tashmë vendi i parë është në dorën e “qytetarëve”. Në këtë humbje të thellë, Granit Xhaka nuk i përmbajti nervat e tij.

Mesfushori ka treguar anën e shqiptarit duke u përplasur me Grealish. Ai e ka tërhequr futbollistin e Manchester City duke treguar edhe njëherë tjetër forcën e tij. Për tifozët e Arsenalit, ky ishte momenti i vetëm “i krenarisë” në atë humbje shkatërruese.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu