“Grupi i Zjarrit” sonte në konak në Luboten

I ashtuquajturi “Grupi i zjarrit” brenda BDI-së, sot ka vazhduar takimet me qytetarët, raporton SHENJA.

Faleminderit Luboteni për konakun dhe mikpritjen vëllazërore!

#Vazhdojmë”, ka shkruar në facebook Sekretari Organizativ i BDI-së, Blerim Bexheti.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu