Ja sa kushton super vetura Bugatti Veyron i Cristiano Ronaldos (VIDEO)

Vetëm disa ditë para fillimit të sezonit të ri të La Liga, Cristiano Ronaldo ka treguar se është gati për shpejtësi, duke ‘reklamuar’ makinën e tij të re, Bugatti Veyron, të zezë dhe me vlerë 1.7 milion paund.
Kapiteni 31-vjeçar i Portugalisë, i ka dhuruar vetes supermakinën, pas suksesit të ekipit të tij në “Euro 2016”, në fillim të kësaj vere.
Për të gjithë ndjekësit e tij në Instagram, ai ka shpërndarë një video dhe imazhe të makinës së tij luksose.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu